Aktualności

• We wtorek 13 listopada w godz. 16-18 odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas. Będziemy mieli również gości z Komendy Policji w Szczecinku oraz z Sanepidu. Zapraszamy

• 12 Listopada - DZIEŃ WOLNY!
    10.11.2018

"Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.
    W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
    Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości."

• Nasi najmłodsi
    05.11.2018

W oddziale "0" zawsze króluje uśmiech, dobra zabaw, nauka i oczywiście Pani Marlenka, która dba by jej podopieczni chętnie przebywali w naszej szkole.

• Wibrafon i Przyjaciele
    30.10.2018

Muzyka łagodzi obyczaje, dlatego prawdziwi muzycy zawitali dziś w progi naszej szkoły, by uraczyć nas przepiękną muzyką na żywo podczas koncertu umuzykalniającego p.t "Wibrafon i przyjaciele"

• Kleksografia
    26.10.2018

Czy lektura musi być nudna, a lekcje polkiego monotonne? Z pwenością nie u pani Dyrektor. Uczniowie klasy IV mogli się przekonać, że Jan Brzechwa pisząc Akademię Pana Kleksa chciał tylko uszczęśliwić dzieci.