Czwartek 15.11.2018

liczba odwiedzin: 229873
    • We wtorek 13 listopada w godz. 16-18 odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas. Będziemy mieli również gości z Komendy Policji w Szczecinku oraz z Sanepidu. Zapraszamy

• 12 Listopada - DZIEŃ WOLNY!
      10.11.2018

"Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.
      W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
      Dzień wolny od zajęć lekcyjnych i wychowawczych pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości."

• Nasi najmłodsi
      05.11.2018

W oddziale "0" zawsze króluje uśmiech, dobra zabaw, nauka i oczywiście Pani Marlenka, która dba by jej podopieczni chętnie przebywali w naszej szkole.

• Wibrafon i Przyjaciele
      30.10.2018

Muzyka łagodzi obyczaje, dlatego prawdziwi muzycy zawitali dziś w progi naszej szkoły, by uraczyć nas przepiękną muzyką na żywo podczas koncertu umuzykalniającego p.t "Wibrafon i przyjaciele"

• Kleksografia
      26.10.2018

Czy lektura musi być nudna, a lekcje polkiego monotonne? Z pwenością nie u pani Dyrektor. Uczniowie klasy IV mogli się przekonać, że Jan Brzechwa pisząc Akademię Pana Kleksa chciał tylko uszczęśliwić dzieci.

• Kosmiczna lekcja
      26.11.2018

Uczniowie klas IV - VIII odbyli wyprawę w kosmos wraz z goszczącym w szkole Planetarium Antares.

• Kraciasty piątek
      26.10.2018

Choć jesień w pełni to pogoda w tym roku nas rozpieszcza i rzadko jest w przysłowiową "kratkę". Za to u nas w szkole w kratkę bawią się uczniowie, nauczyciele i pan konserwator też.

• Konkurs wiedzy o ruchu drogowym
      25.10.2018

W czwartek 25.10.2018 odbył się konkurs dla klas I-III z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego "Bezpieczna droga do szkoły"

• Przedstawienie pt. "Bądźmy bezpieczni na drodze"
      25.10.2018

W czwartek 25.10.2018 wszystkie klasy mogły obejrzeć przedstawienie pt. "Bądźmy bezpieczni na drodze" przygotowane przez członków Koła Teatralnego i Koła Artystycznego wraz z opiekunami panią Marią i panią Ewą.

• Spotkanie z dietetykiem
      25.10.2018

W środę 24.10.2018 w związku ze Światowym Dniem Walki z Otyłością odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią dietetyk Ewą Janowicz ze Szczecinka. Uczniowie przygotowali plakaty promujące zdrowy tryb życia a pani Ewa pomogła zgłębić tajniki zdrowej diety, która jest kluczem do wspaniałego samopoczucia.

• Ciekawa lekcja języka polskiego
      19.10.2018

Klasa IV na języku polskim budowała Akademię Ambrożego Kleksa

• XIII Halowe Mistrzostwa Barwic w Skoku Wzwyż
      19.10.2018

Nasi uczniowie to prawdziwi mistrzowie "wysokich lotów". Gratulujemy medalistom oraz trenerowi Panu Łukaszowi! Bank z medalami znów rozbity!

• Piątek w paski
      18.10.2018

Kolejny piątek bez mundurka! Tym razem nasz Samorząd Uczniowski postanowił "zapasować" dobry nastój.

• Uwaga !!!

Zmiana w dowożeniu.

W piątki (od 19.10.2018) dodatkowy kurs powrotny o godz.12.30.

• Lekcja historii na 100 -lecie Niepodległości
      16.10.2018

Z okazji zbliżającego się święta 100 -lecia Niepodległości odbyły sie niecodzienne lekcje . Na zaproszenie nauczyciela historii Tomasza Podsiadło pan Marcin Ozga z Delgatury IPN w Koszalinie przygotował dla uczniów klasy 7 - wykład p.t. "Roman Dmowski i Józef Piłsudski-dwie wizje Polski". Uczniowie klasy 8 uczestniczyli zaś w wykładzie p.t. "Generał Władysław Anders".

• Owocowo-warzywne pyszności
      15.10.2018

Klasa III wraz z Panią Ewą przygotowała dziś warzywne chipsy i przepyszne soki owocowo-warzywne w ramach programu "Warzywa i owoce w szkole"

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
      12.10.2018

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przyszykował miłą niespodziankę dla grona pedagogicznego, pracowników szkoły oraz emerytów. Podczas uroczystej akademii miała miejsce Szkolna Gala Oskarowa, podczas której uczniowie nagrodzili wszystkich pracowników szkoły nagrodami w postaci stauetek oskarowych. "Gwoździem programu" był tort od klasy ósmej. Opiekunowie Samorządu dziękują uczniom za zaangażowanie i kreatywnoś.

• Jesienne sałatki pierwszaków
      03.10.2018

Jesień to czas zbierania plonów i szykowania przetworów na zimę. Klasa I wraz z wychowawczynią Panią Karoliną przygotowała dziś pyszne sałatki owocowe i warzywne w ramach szkolnego programu "Owoce i warzywa w szkole". Jesień to nie tylko piękna pora roku gdyż ma swoje niepowtarzalne smaki świeżych owoców i warzyw.

• Kolory jesieni
      03.10.2018

Na korytarzu naszej szkoły zagościła dziś piękna polska złota jesień. Dyniowa dekoracja jesienna pojawiła się w  holu szkoły. Przygotowana przez uczniów ekspozycja promienieje wszystkimi kolorami symbolizującymi jesień.

• Teatr Kurtyna

Dziś w szkole gościliśmy Teatr Kurtyna ze spektaklami profilaktycznymi.

strona: