Pracownie komputerowe

Pracownie komputerowe w naszej szkole.

Dzięki projektowi MEN -„ PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ” współfinansowanego przez UE z Europejskiego Funduszu Społecznego nasza szkoła otrzymała dwie pracownie i Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Pierwszą pracownię otrzymaliśmy w ramach edycji 2004/2005, drugą  wraz z ICIM w roku 2008. Pracownie komputerowe składają się z 9 stanowisk komputerowych dla uczniów z odpowiednim oprogramowaniem, jednego stanowiska dla nauczyciela oraz serwera. W pracowniach uczniowie mają do dyspozycji rzutnik multimedialny, skaner i drukarkę laserową. Każde stanowisko ma do dyspozycji słuchawki i mikrofon. Nauczyciele mogą korzystać z laptopa. W Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej znajdują się cztery komputery z oprogramowaniem i urządzenie wielofunkcyjne.